Webinarium dla Seniorów 22.01.2024 r.

Zachęcamy do udziału w webinarium przeznaczonym dla seniorów oraz osób opiekujących się seniorami, aby zwiększyć świadomość i uwrażliwić tę grupę społeczną na zagrożenia występujące w Internecie.

Webinarium online organizowane jest przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Celem webinarium jest przekazanie w przystępny sposób wiedzy na temat zagrożeń na rynku finansowym z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Spotkanie odbędzie się 22 stycznia 2024 roku w godzinach od 17:00 do 18:30. Logowanie uczestników na webinarium rozpocznie się od godziny 16:30. Zgłoszenia będą przyjmowane za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego pod adresem www:

https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=87422&p_id=18

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane wraz z potwierdzeniami uczestnictwa.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Program webinarium (pdf) dostępny jest do pobrania pod adresem:

https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=87425&p_id=18

Powrót do Aktualności