Komunikat

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 24 stycznia 2024 r. w trosce o bezpieczeństwo usług elektronicznych, zmieniamy metody szyfrowania na najnowsze a więc o najwyższym stopniu bezpieczeństwa.

W związku z powyższym po 24 stycznia 2024 r. nie będzie możliwości zalogowania się do systemów bankowości elektronicznej eBankNet i eCorpoNet z niewspieranych systemów operacyjnych Windows 8 (i starszych) oraz niewspieranych przeglądarek internetowych tzn. Internet Explorer, starszych wersji Mozilla Firefox, Google Chrome itp.

Przedmiotowe zmiany skutkować będą zablokowaniem dostępu do bankowości elektronicznej z urządzeń z systemami, które nie spełniają najnowszych standardów bezpieczeństwa.

W przypadku problemów z zalogowaniem się do bankowości internetowej z systemu Windows 10 należy wykonać aktualizację swojej ulubionej przeglądarki internetowej do najnowszej wersji (nie dotyczy Internet Explorer).

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość, powyższe zmiany wprowadzamy w trosce o bezpieczeństwo Państwa środków finansowych, które to środki Państwo w zaufaniu powierzyli naszemu Bankowi.

Powrót do Aktualności